9 Ağustos 2012 Perşembe

Yasımız Bitsin Artık,Bu son olsun...

Bazen öyle bir an olur ki aklınızdan,kalbinizden milyonlarca duygu geçer ama dilinizin  ucundan o sözcükler dışarıya bir türlü çıkmaz,çıkamaz.Ya bir söz söyleyecek dermanınız kalmamıştır yada konuşsam neye yarar hiçbirşey değişmedikten sonra dersiniz.Ben her ikisinide yaşıyorum,üzgünüm,çok üzgünüm,her gün giderek artan şehit haberlerinden içim,acıyor,canım sıkılıyor.Savaş olmayan ülkemde sanki savaş varmış gibi,hep aynı kısır döngü içinde,sil baştan yaşamak ruhumun derinliklerine kaya parçaları atılıyormuş gibi acı veriyor.Sözüm ona rahatlık içindeki koltuk sevdalılarının,hep aynı klişerle,sanki kendileri bu ülkenin evladı değilmiş gibi hep aynı ama sonuca varmayan,bir icraatı olmayan vurduymazlıklarına katlanmakta işin tuzu biberi !


Güzel izmir'im pardon ''gavur izmir'im ''bugün şehit verdi.Törer denen illet doğu,batı,kuzey güney dinlemiyor.Sorun şu ne yapmalıyız,nerede yanlış yapıyoruz??

Şehitimizin,şehitlerimizin ruhları şad olsun,onları yetiştiren annelerine,sevdiklerine allah  sabır versin,bu son olsun...Bu imkansız,yada mümkün olmayan bir durum hiç değil.

Kendi adıma kişisel blogum da pazartesi gününe kadar tepkimi göstermek amacıyla yazı yazmayacağım..                                  BU SON OLSUN...

1 yorum:

  1. Lutfen Lutfen Lutfen! Gundemi takip etmekten korkar oldum. Ya cinayet ya teror. Limitimizdeyiz artik. Millet olarak kimligimizi kaybediyoruz...

    boyaynasiyansimacisi.blogspot.com

    YanıtlaSil

sevda k.